•    Jednou z najdôležitejších vecí k dobrému a dlhému životu je zdravá výživa, na ktorú sa často zabúda. Práve preto si pripomíname SVETOVÝ DEŇ ZDRAVEJ VÝŽIVY aj v našej školskej jedálni. Naším stravníkom chutné dobroty pripravili “ kuchárečky“J zo školskej jedálne. Zdravý obed v tento deň sme začali cviklovo-batátovým krémom, a ako hlavné jedlo sme podávali  zeleninový karbonátok, varené zemiaky a citrónový dresing.   Spoločne sme  mohli ochutnať všetky  dobroty, napr. cícerovo-fazuľovú nátierku, jablkovo-mrkvové muffiny, zelerovo-ananásový šalát, šalát z čerstvého ovocia, rôzne ovocné dezerty a množstvo iných dobrôt. Pevne veríme, že všetkým naším malým i veľkým stravníkom chutilo.

Kolektív ŠJ