Zoznamy_deti_MS_triedy_1-7.pdf
ZOZNAM DETÍ I. TRIEDY MŠ NA ŠKOLSKÝ ROK 2021/2022
P.č.
Priezvisko a meno
1.
Hangurbadžová Dominika
2.
Mirga Filip
3.
Mirga Samuel Oskár
4.
Mirgová Evelin
5.
Mirgová Liliana
6.
Mirgová Martina
7.
Mirgová Simona
8.
Mirgová Vanesa
9.
Oračko Lukáš
10..
Oračko Martin
11.
Oračko Matias
12.
Oračko Matúš
13.
Oračková Eva
14.
Oračková Romana
15.
Oračková Viktória
Tr. uč. Mgr. Ľubomíra BOROVSKÁ
Asist. Bc. Sabína BERNATEKOVÁ
ZOZNAM DETÍ II. TRIEDY MŠ NA ŠKOLSKÝ ROK 2021/2022
P.č.
Priezvisko a meno
1.
Enická Simona
2.
Hangurbadžová Karolína
3.
Horvátová Mária
4.
Mirga Kamil
5.
Mirga Rastislav
6.
Mirga Sebastián
7.
Mirgová Eva
8.
Mirgová Laura
9.
Mirgová Terézia
10.
Oračko Dávid
11.
Oračko Filip
12.
Oračko Radomír
13.
Oračková Kristína
14.
Oračková Liliana
15.
Oračková Simona
3 HN
Tr. uč.: Katarína HAVRÁNKOVÁ
ZOZNAM DETÍ III. TRIEDY MŠ NA ŠKOLSKÝ ROK 2021/2022
P.č.
Priezvisko a meno
1.
Dunková Nikoleta
2.
Hangurbadžová Annamária
3.
Hangurbadžová Jasmína
4.
Holub Kevin
5.
Mirga Kevin
6.
Mirga Sebastián
7.
Mirgová Laura
8.
Mirgová Veronika
9.
Oračko Dominik
10.
Oračko Oliver
11.
Oračková Anastázia
12.
Oračková Dominika
13.
Oračková Nela
14.
Oračková Sandra
15.
Žiga Samuel
4 HN
Tr.uč.: Mgr. Daniela PISARČÍKOVÁ
ZOZNAM DETÍ IV. TRIEDY MŠ NA ŠKOLSKÝ ROK 2021/2022
P.č.
Priezvisko a meno
1.
Bočáková Dagmar
2.
Dunka Slavomír
3.
Dunková Liliana
4.
Hangurbadžová Magdaléna
5.
Hangurbadžová Marcela
6.
Mirga Franko
7.
Mirgová Sabrína
8.
Mirgová Viera
9.
Oračko Kevin
10.
Oračko Oliver
11.
Oračko Patrik
12.
Oračková Dominika
13.
Oračková Dženifer
14.
Zavacká Vanesa
3 HN
Tr. uč.: Katarína FOLVARČÍKOVÁ
ZOZNAM DETÍ V. TRIEDY MŠ NA ŠKOLSKÝ ROK 2021/2022
P.č.
Priezvisko a meno
1.
Bača Matias
2.
Bočák Dávid
3.
Hangurbadžo Patrik
4.
Horvátová Jasmína
5.
Mirga Lukáš
6.
Mirga Martin
7.
Mirgová Božena
8.
Mirgová Dominika
9.
Oračko Dominik
10.
Oračko Milan
11.
Oračko Peter
12.
Oračková Eva
13.
Oračková Simona
14.
Oračková Vanesa
3 HN
Tr.uč.: Bc. Miroslava PISARČÍKOVÁ
ZOZNAM DETÍ VI. TRIEDY MŠ NA ŠKOLSKÝ ROK 2021/2022
P.č.
Priezvisko a meno
1.
Dunková Nela
2.
Hangurbadžo Jakub
3.
Hangurbadžo Tomáš
4.
Mirgová Liliana
5.
Mirgová Nela
6.
Mirgová Vanesa
7.
Oračko Dominik
8.
Oračko Ladislav
9.
Oračko Samuel
10.
Oračko Sebastián
11.
Oračková Timea
12.
Pompová Laura
13.
Závacká Alexandra
14.
Zavacká Jasmína
1 HN
Tr.uč.: Bc. Michaela ŠOLTÉSOVÁ
ZOZNAM DETÍ VII. TRIEDY MŠ NA ŠKOLSKÝ ROK 2021/2022
P.č.
Priezvisko a meno
1.
Bača Nikolas
2.
Gogová Sabrína
3.
Hangurbadžo Lukáš
4.
Mirgová Dajana
5.
Mirgová Samanta Zita
6.
Oračko Nikolas
7.
Oračko Patrik
8.
Oračko Richard
9.
Oračko Samuel
10.
Oračková Evelína
11.
Oračková Mária
12.
Oračková Sára
13.
Oračková Sabrína
14.
Oračková Skarleta
2 HN
Tr.uč.: Bc. Nikola GALLIKOVÁ