•      S jeseňou babieho leta, pestrých farieb, ovocia a zeleniny, sme si na našej škole pripravili „DEŇ PLNÝ ZDRAVIA“. V zdravej strave je vyvážené zastúpenie troch hlavných zložiek – sacharidov, tukov a bielkovín. Zdravá výživa ako súčasť zdravého životného štýlu je dôležitým faktorom prevencie ochorení. Spoločne s pani kuchárkami sme začali tento deň zdravo už šošovicovo-jogurtovou nátierkou pre detí v MŠ, pokračovali sme výborným chutným obedom a spoločne sme pripravili pre malých i veľkých stravníkov pestrý stôl so všelijakými dobrotami. Spoločne sme si mohli pochutnať na  zdravých dobrotách  –  napr.  tvarohový dezert  so  škoricou,   raffaelo    guličky z  ovsených vločiek, fitness koláč, mikuláškovia z ovocia, fazuľový šalát, špaldové žabky a množstvo iných chutných dobrôt. Tento deň sa nám vydaril a už teraz sa tešíme, čo nové  pripravíme naším stravníkom   nabudúce.

Mgr. Denisa Zimová, ved. ŠJ

• Aktivity MŠ v mesiaci december
    • Mikuláš, Mikuláš, príď medzi nás!
    • Vianočné trhy