• Halloween

• Do galérie Halloween boli pridané fotografie.

Aj keď sviatok Halloween je viac udomácnený v západných krajinách, aj my sme si urobili ,, Halloweensku párty “. Žiaci I. F, I. B ŠT a IV. A ŠT (tr. uč. Mgr. A. Compľová, Mgr. M. Imrichová a Mgr. S. Štefaníková) sa zabavili, zatancovali si a zaspievali. Nálada bola výborná.

• Mesiac október

• Do galérie Mesiac október boli pridané fotografie.

Mesiac október je už každoročne venovaný úcte k starším – úcte k našim starým rodičom. Chceme sa im veľmi pekne poďakovať za ich lásku k nim, porozumenie, starostlivosť, pomocnú ruku v našom živote.

Žiaci 2. stupňa ZŠ si na hodinách slovenského jazyka a literatúry a výtvarnej výchovy spomenuli na svoje babky a dedkov a vytvorili pre nich krátke básničky, napísali slohové práce na tému – Čo všetko ma naučili, nakreslili im srdiečka ako prejav ich vďaky a lásky.

Mgr. P. Fabisová

• Volejbalový turnaj

• Do galérie Volejbalový turnaj boli pridané fotografie.

Dňa 26. X. 2018 sme sa zúčastnili volejbalového turnaja v športovej hale Toporec. K sieti sa postavili 4 družstvá: Toporec, Lendak, Huncovce a Lomnička. Hralo sa v  skvelej atmosfére a prostredí. Mužstvá sa pretekali v smečovaní, blokovaní, v podávaní lopty. Vyhrať chceli všetky družstvá, ale víťaz bol len jeden. Poradie bolo nasledovné:

1. Toporec

2. Lendak

3. Matejovce

4. Lomnička

Tešíme sa opäť na ďalší turnaj a skvelých ľudí.

Mgr. Martin Vychovalý

• Halloween